9. Baltijas WISE konference

JŪSU UZŅĒMUMS - JŪSU KONTROLE

Organizatori:
Rīga, Latvija

Marta sākumā Rīgā, viesnīcā "Bellevue Park Hotel Riga" notika 9. Baltijas WISE konference "Jūsu uzņēmums - jūsu kontrole".

Uzzināt, kā kontrolēt savu uzņēmumu, atbrauca vadītāji, uzņēmēji un speciālisti no Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Ukrainas un Ungārijas.

Par konferences partneriem kļuva kompānijas "ManaJet", "TuranaEnglish", "NRJ Reklāmai", kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

1. konferences diena

Konferenci svinīgi atklāja Aleksandrs Konstantinovs, WISE Baltijas uzņēmēju kluba priekšsēdētājs.

Pirmais konferences lektors - First Baltic Hubbard College of Administration dibinātājs - Andrey Kruglov, viņš vadīja semināru "Personāla kontrole." Biznesa konsultants analizēja 3 problēmu jomas, kas rodas darbā ar padotajiem.

Materiāli, kas tika prezentēti First Baltic Hubbard College of Administration stendā, izraisīja lielu interesi.

Imre Toth (Ungārija), Centrālās un Austrumeiropas WISE prezidents, dalījās pieredzē par Hubbard Management System izmantošanu. Semināra tēma: "Uzņēmuma kontroles instrumenti."

First Baltic Hubbard College of Administration direktore Mārīte Konstantinova pastāstīja par iespēju uzņēmējiem un speciālistiem paaugstināt savu kvalifikāciju online-klasē.

Pārtraukumos konferences dalībnieki komunicēja savā starpā, atrada biznesa partnerus un jaunus klientus.

Pirmo reizi mēs izmantojām online-semināra formātu. Marcel Pavlik (Slovākija) sistematizēja tirgus kontroles veidus.

Konferences dalībnieki nesteidzās šķirties pēc semināriem un turpināja aizraujoši komunicēt.

2. konferences diena

Uzņēmuma "TuranaEnglish" dibinātāja Turana Jankova (Kaļiņingrada) pastāstīja, kā vadīt darbiniekus no attāluma un vienlaicīgi nezaudēt konkurētspēju.

Nākamo semināru par sevis un citu motivāciju nolasīja biznesa treneris Jevgēnijs Kotovs (Maskava). Dalībniekiem ļoti patika praktiskie vingrinājumi.

Jurijs Kiseļevs (Rīgā populārs spīkeris), "ManaJet" īpašnieks, pastāstīja par finanšu plānošanu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Unikālās biznesa spēles “Kontrole - ātrums” laikā, kuru izstrādāja Andrey Kruglov, konferences dalībnieki pārbaudīja savas organizatoriskās prasmes un spēju rīkoties neparastos apstākļos.


Konferences dalībnieku atsauksmes:


Hubbard Management System atšķirība - tā nav vienkārši viena no biznesa vadības sistēmām. Šī konference man par to atgādināja. Par to, kādi tieši vadības instrumenti man ir. Galvenais, par to, ka beidzot vajag sākt realizēt tos visus, nevis izmantot pa vienam.

V. S.

Jauka atmosfēra, patīkami klausītāji. Profesionāli un noderīgi eksperti. Nezinu, kas var būt labāks. Organizatori ar savu darbu atkārtoti nodemonstrēja, ka Hubbard Management System tehnoloģija strādā jebkuros apstākļos. Malači!

O. B.

Konferencē valda lieliska atmosfēra, kas ļauj justies brīvi, pārliecinoši, labvēlīgi ietekmē jauno datu “absorbējamību” turpmākai izmantošanai darbā un dzīvē. Kā parasti, pēc WISE konferences radās daudz ideju uzņēmuma un personīgajai attīstībai. Paldies!

M. D.

Parādījās lielāka pārliecība par to, ka uzņēmējdarbību ir iespējams izveidot. Ka tā nav tikai dažu talantu spēja, bet gan tehnoloģijas un zināšanu vaina. Ir zināšanas, ir bizness. Vēl ieguvu jaunu skatījumu uz komandu. Vispār sapratu, ka viss balstās uz rūpēm.

J. P.

Ļoti vērtīgi, jau rīt pielietojami dati biznesa uzlabošanai. Vienkāršas un efektīvas darbības.

V. K.


Tās bija divas produktīvas un interesantas dienas. Paldies visiem par piedalīšanos!

Gaidām jūs 2021. gada 13.-14. martā, Rīgā 10. Baltijas WISE konferencē!